Pleksi Küpeşte

Pleksi küpeşte şık tasarımlara sahip, ev merdivenlerinde dekorasyon amaçlı uygulanan en iyi dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Sektörde plastik cam olarak bilinen Pleksiglas, hem renkli hem de saydam modellere sahiptir. Ayrıca müşteri taleplerine göre yarı saydam olarak da üretilebilen Pleksiglas, kolay işlenebiliyor ve kalıp sonrasında kesilebiliyor olmasın sebebiyle tercih edilmektedir. Plastik yapıda olan fakat insan sağlığına hiçbir zararı olmayan Pleksiglas, ışığı %92 oranında geçirebildiği için cama çok benzer. 90 ve üzeri sıcaklık arasında eritilerek yumuşak bir kıvama getirilen madde, istenilen kalıplara sokularak farklı şekil ve biçimlere girebilir. Cam gibi görünüp camdan çok daha mukavemetli olmasına rağmen, Pleksi çok hafif bir üründür ve bu da dekorasyon açısından çok büyük bir avantajdır.

Pleksi Küpeşte Avantajları

Hava şartlarına çok dayanıklı olan Pleksi, bu sayede kullanıldığı dekorasyon ürünlerinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Dış etkenlerden neredeyse hiç etkilenmediği gibi kimyasal maddeler ile temas etmesi de formunu bozmayacaktır. Çok kolay temizlenmesi de bu ürünlere ayrı bir hava katmaktadır.

Hava şartlarına çok dayanıklı olan Pleksi küpeşte, bu sayede kullanıldığı dekorasyon ürünlerinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Dış etkenlerden neredeyse hiç etkilenmediği gibi kimyasal maddeler ile temas etmesi de formunu bozmayacaktır. Çok kolay temizlenmesi de ayrı bir avantajıdır.

Cam malzemelere göre daha dayanıklı olan pleksi küpeşte sistemleri, dekorasyon amaçlı ev ve iç yerlerinde kullanım için idealdir. Çağdaş Pirinç korkuluk, satışını ve montajını gerçekleştirdiği ürünlerde ihtiyaçlarınız uygun bir şekilde yüksek ısı değerlerinde pleksilere eğim ve model vermektedir. Konusunda uzun yıllar tecrübe sahibi olmuş olan personellerimiz 4 mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler konusunda hizmetinizdedir.

Kullanılan malzemelerin kalitesine ve uygulanan alan ölçülerine göre pleksi küpeşte fiyatlarında değişiklikler gözlemlenebilir. Pleksi baba ve dikme modellerinin birleşiminden oluşan bu ürünler güvenlik amaçlı olarak sağlam bir şekilde montaj edilmektedir. Cam malzemelerde olduğu gibi kırılma ve çizilme gibi bir durum söz konusu değildir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi ürünler ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

Pleksi Küpeşte Modelleri

pleksi küpeşte modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılar yer almaktadır.

Open chat
1
Merhaba Ürünleriniz Hakkında Bilgi Alabilir miyim ?