Pleksi Korkuluk

Pleksi Korkuluk Modelleri ve Fiyatları hakkında hizmet sunan firmamız ; İstanbul, Ankara, İzmir ve Kıbrıs bölgelerinde kaliteli ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Pleksi korkuluk ürünleri son dönemin en önemli modalarından bir tanesi olan merdiven korkulukları artık cam gibi pahalı bir maddeden değil Pleksi maddesinden yapılmakta. Bu da hem üreticiye hem de tüketiciye bir takım avantajlar sunmaktadır. Bugün sadece çok lüks binaların merdivenlerinde görebildiğimiz merdiven korkulukları, Pleksi teknolojisi ile artık herkes tarafından ulaşılabilir olacak. Uygun fiyatlı ve cama göre çok daha sağlam olması Pleksi merdiven korkuluklarının tercih edilmesindeki en büyük etkenler. Çok şık bir görüntüye sahip olan bu korkuluklar, evinizin, ofisinizin veya villanızın havasını bir anda değiştirecek. Esnek tasarım çeşitleri ile her eve ayrı tasarım yapılabileceği için standart tasarımları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Gelişen Pleksi teknolojisi sayesinde çok hafif olarak üretilmesine rağmen büyük yükler altında dahi mukavemet gösterebilen Pleksi merdiven korkulukları, bu sayede çok uzun yıllar kullanılabiliyor. İklim şartlarından da hiçbir şekilde etkilenmediği için hangi şehirde olursanız olun bu korkuluklardan faydalanabilirsiniz.

Pleksi Korkuluk Sistemleri

Standart olarak saydam üretilen Pleksi, talebe göre renkli tasarımlara da sahip olabilir. Hammaddesi levha şeklinde olan madde, yüksek ısıda eritilerek dekorasyon için hazırlanmış kalıp veya kalıplara dökülür. Kalıptan çıkıp soğuduktan sonra bir metal kadar sert olan korkuluklar, dışarıdan gelecek büyük darbeler sonucunda dahi sağlam kalacaktır.

Pleksiglas saydam, yarı saydam veya renkli olarak üretilmektedir. Merdiven korkuluklarından çok sık kullanılan maddenin, kullanım sebebi ise cama çok benzemesidir. Işığı %92 oranında geçirdiği için çok dikkatli bakılmadığı müddetçe cam olmadığı anlaşılmaz. Ayrıca cam çok çabuk kırılır ve şekle sokulması maliyetli bir üründür. Pleksi ise insan gücüyle kırılması imkansız bir maddedir ve çok hafiftir. Cam aynı zamanda çok ağır olduğu için hasar görmesi durumunda insan sağlığı içinde tehlikeli olmaktadır.

Çevresel faktörlerden etkilenmeden iç ve dış dekorasyon ürünü olarak tercih edebileceğiniz pleksi malzemeler renkli veya renksiz şeffaf en dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Cam malzemelere göre daha ekonomik fiyatlar ile sunulan bu ürünler çizilmez ve kolay kolay kırılmaz özelliktedir. Şık ve ergonomik tasarımları ile pleksi korkuluk ürünleri konusunda referanslarımızı ayrıntılı bir şekilde alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Pleksi Korkuluk Modelleri

pleksi korkuluk modelleri ve fiyatları

Open chat
1
Merhaba Ürünleriniz Hakkında Bilgi Alabilir miyim ?