Hakkımızda

Çağdaş Pirinç Korkuluk

Pleksi ve Pirinç malzemeler konusunda üretim ve satış imkanı ile 1988 yılında İstanbul’da kurulan Çağdaş, modern teknolojinin ve tecrübeli ellerin vazgeçilmez adresleri arasında yer almaya devam ediyoruz. Ev ve işyeri dekorasyonu için tercih edebileceğiniz ürünler konusunda kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet almanız için, farklı ürün seçenekleri ile İstanbul,Ankara,İzmir ve Kıbrıs bölgelerinde hizmet ağımızı genişletiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, üretimini ve montajını yaptığı ürünlerde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Şık görünümleri ile mekanlarınıza ayrı bir hava katan pleksi malzemeler konusunda uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçeneklerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Şık Tasarımlar

Pleksi malzemeler cam malzemelere göre daha dayanıklı ve kullanışlı olmasından dolayı, mekanlarınıza ayrı bir görünüm kazandırmaktadır.Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden kullanabileceğiniz ürünlerimiz inceleyin.

Uygun Fiyat

Dekorasyon alanında önemli bir konuma sahip olan pleksi malzemeler, şıklığın sembolü olarak bilinmektedir. Merdiven korkulukları başta olmak üzere her alanda kullanılır. Uygun Ödeme Seçenekleri ile ihtiyacınız olan ürünleri talep edebilirsiniz.

Dekorasyon Alanında Lider

Yüksek Sıcaklıklara karşı dirençli olması ve saydam görünümü ile ışığı yansıtması ile dekorasyon malzemeleri arasında en çok tercih edilen ve en dayanıklı ürün sınıfındadır.Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Open chat
1
Merhaba Ürünleriniz Hakkında Bilgi Alabilir miyim ?